Full Programlar

Advanced System Protector 2.1.1000.12580 Full TR

ADVANCED

Advanced System Protector 2.1.1000.12580 Full TR
Advanced System Protector Spyware, adware, keylogger, tarayıcı korsanları, Malware ve sisteminizde casusluk olabilecek diğer kötü amaçlı programlar her türlü Windows Sistemi korumak içinson güvenlik aracıdır. Advanced System Protector herhangi bir zarar verebilir önce herhangi bir enfeksiyon bilgisayarınızı koruyabilirsiniz Real Time korumaları vardır.

Bu Spyware bu tarama, tespit ve sisteminizden bileen köklü enfeksiyonları kaldırmak gibi korunma içinen kapsamlı araçtır. Gerçek Zamanlı gardiyanlar iyi tanımları ile donatılmıştır vede herhangi bir casus yazılım tehdidine karşı PC’nizi izleyebilirsiniz böylece düzenli güncellemeler vardır .

Zaten hazır veritabanı korumalı veri tutmak , binlerce Spyware , Malware ve Adware yüzlerce korur . Biz her zaman güvenli , bugün , yarın ve tutmak .

İşte ” Gelişmiş Sistem Protector ” bazı temel özellikleri şunlardır :

Advanced System Protector Hızlı Tarama için Sistem tasarlanmış ve Derin Sistem Tarama olmuştur . Her ikisi de bu taramalar enfeksiyonları için bilgisayarınızı kontrol etmek için iyi bir yoldur . Eğer her sabah PC’nizi kontrol böylece Hızlı Taramatarama üzerinde fazla zaman harcamadan , dizayn edilmiştir . Budosya yoluna göre enfeksiyonları kontrol ve bulunan herhangi bir enfeksiyon durumunda sizi uyarır . Bir Derin Tarama Advanced System Protectorilk yükleme yapıldı ve daha sonra haftalık bazda olmalıdır . Budosya ve klasörleri dosya yolu ve MD5 , bir dosya tanıma teknolojisinintemelinde enfeksiyon için aranır bilgisayarınız için kapsamlı bir tarama olduğunu. Bir virüs bulunursa, bu durumda , seçtiğiniz başına, onu kaldırmak görmezden , karantina veya silmek içinseçeneğiniz vardır .

Real Time Gardiyanlar sürekli herhangi bir şüpheli etkinlik için bilgisayarınızda izlemek için tasarlanmıştır . Bu korumalar çoğu enfeksiyonlar içinkapıları olabilir bilgisayarınızınen savunmasız alanları izlemek . Eğerinternette gezinirken dosyaları açarak veya uygulamaları ve programları yürütürken zaman bu korumaları daha aktiftir .

Real Time Guards :

BHO Guard
Bu görevlisi Internet Explorer’da yüklüeklentileri izler ve yeni bir plug-in kendisini yüklemek istediği zaman sizi uyarır .

AppInit DLL Guard
Uygulama Başlatma kontrolDLL dosyaları , bu görevlisi tarafından izlenir . Bu uygulama yok sizin izniniz olmadan Otomatik Başlat listesinde alır sağlar .

Winlogon Shell Guard
Bu bekçi, önceki benzer. Bu, Windows Shell defteri ayarı izler veWindows Başlangıç ​​sırasında yüklenen herhangi bir uygulamayı engeller .

Hosts File Guard
Bu gardiyanHosts dosyası izler ve değişiklik kısıtlar . Bu, çoğu otomatik ve istenmeyen tarayıcı yönlendirmeleri kurtulmak anlamına gelir .

IE Siteleri Guard Güvenilen
Internet Explorertarayıcısı daha az güvenli tarama izin güvenilen sitelerin bir listesini tutar . Bu bekçi , bu listede bir kontrol ediyor ve sizin izniniz olmadan burada listelenen alıyorum herhangi bir web sitesi kısıtlar .

IE Ana Sayfa Guard
Bu koruma , bilgisayarınızı başlattığınızda, bilgisayarınızda ayarladığınızev sayfasını değil, bir tuzağa sizi cezbetmek için tasarlanmış herhangi bir istenmeyen ev sayfasını görmek için elde etmenizi sağlar .

Süreç Guard Koşu
Bu bekçi hiçbir kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızda otomatik olarak başlar sağlamak , izin veya görev listenizde yeni süreçlerinyürütülmesini kısıtlamak ister .

Startup Guard
Bu koruma sistembaşlangıcında çalıştırmak için herhangi bir kötü amaçlı yazılım önleme ,başlangıç ​​klasörüne girerek istenmeyen ve kötü amaçlı yazılımları durdurmak için tasarlanmıştır .

Başlangıç ​​Kayıt Dosyaları Görevlisi
Bu koruma herhangi bir değişiklik içinkayıt dosyaları izler ve herhangi bir şüpheli değişiklik yetki veya kısıtlamak ister .

Advanced System Protector sisteminizi korumak için bilgisayarınızda algılanan herhangi bir casus yazılım ormalware karantinaya alabilirsiniz . Bu onların formatı değişti iledosyaları güvenli bir tonoz yer anlamına gelir . Kendi orijinal formatında değildir çünkü bu dosyalar artık bilgisayarınıza herhangi bir zarar veremez . Karantina diğer uygulamalarda gömülücasus yazılım , çalışması içinuygulamayı durdurarak olmadan yürütme veya zarar , engellenir sağlamak için tasarlanmıştır .

Uploaded:
http://uploaded.net/file/628qumej/ASP.2.1.1000.12580.rar

Leave a Comment