Advanced System Protector 2.1.1000.13665 Full 2014

ADVANCED

Advanced System Protector v2.1.1000.13665 Artık bilgisayarınıza kimse izinsiz giremez.
Advanced System Protector Spyware, adware, keylogger, tarayıcı korsanları, Malware ve sisteminizde casusluk olabilecek diğer kötü amaçlı programlar her türlü Windows Sistemi korumak içinson güvenlik aracıdır. Advanced System Protector herhangi bir zarar verebilir önce herhangi bir enfeksiyon bilgisayarınızı koruyabilirsiniz Real Time korumaları vardır.

Bu Spyware bu tarama, tespit ve sisteminizden bileen köklü enfeksiyonları kaldırmak gibi korunma içinen kapsamlı araçtır. Gerçek Zamanlı gardiyanlar iyi tanımları ile donatılmıştır vede herhangi bir casus yazılım tehdidine karşı PC’nizi izleyebilirsiniz böylece düzenli güncellemeler vardır.

Zaten hazır veritabanı korumalı veri tutmak, binlerce Spyware, Malware ve Adware yüzlerce korur. Biz her zaman güvenli, bugün, yarın ve tutmak.

İşte ” Gelişmiş Sistem Protector ” bazı temel özellikleri şunlardır :

Advanced System Protector Hızlı Tarama için Sistem tasarlanmış ve Derin Sistem Tarama olmuştur . Her ikisi de bu taramalar enfeksiyonları için bilgisayarınızı kontrol etmek için iyi bir yoldur . Eğer her sabah PC’nizi kontrol böylece Hızlı Taramatarama üzerinde fazla zaman harcamadan , dizayn edilmiştir . Budosya yoluna göre enfeksiyonları kontrol ve bulunan herhangi bir enfeksiyon durumunda sizi uyarır . Bir Derin Tarama Advanced System Protectorilk yükleme yapıldı ve daha sonra haftalık bazda olmalıdır . Budosya ve klasörleri dosya yolu ve MD5 , bir dosya tanıma teknolojisinintemelinde enfeksiyon için aranır bilgisayarınız için kapsamlı bir tarama olduğunu. Bir virüs bulunursa, bu durumda , seçtiğiniz başına, onu kaldırmak görmezden , karantina veya silmek içinseçeneğiniz vardır.

Advanced System Protector 2.1.1000.13665 Full 2014
Dosya Linki

Advanced System Protector 2.1.1000.13665 Full 2014
Dosya Linki

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE