Agnitum Outpost Security Suite Pro 9.0.4537.670.1937

agnitum

Agnitum Outpost Security Suite Pro 9.0.4537.670.1937
Bilgisayarınızı virüslere karşı Agnitum Outpost Security Suite Pro ile koruma altına alabilirsiniz.Program içerisinde crack ve serial mevcuttur.Program Agnitum Outpost Security Suite Pro Full versiyondur.Virüslerin çoğu türüne karşı bu yazılım sayesinde meydan okuyabilirsiniz…

Outpost Security Suite Pro rootkit ve botnetlere virüs ve casus yazılım mevcut ve gelecekteki tehditlere, geniş bir yelpazede karşı korur, güçlü, proaktif internet güvenlik çözümüdür. Ne olsun: Güvenli bağlantılar için gelişmiş güvenlik duvarı, all-in – one kötü amaçlı savunma, sıfır-gün tehditleri engellemek için konak koruma, web kaynaklı tehditlere karşı bilgisayarınızı korumak için bir web kontrolü için kombine antivirüs ve antispyware, antispam otomatik olarak sizin tutmak için önemsiz kutunuzu.

Outpost Security Suite Prointernete bağlıbilgisayarınmaksimum koruma sağlar. Antivirüs, “akıllı” anti spam filtresi, güvenlik duvarı, ayrıca çalışmalarını durdurmak mümkün hack girişimlerine karşımükemmel bir kendini koruma programını kendisi içerir. Yerel Güvenlik proaktif izler ve veri çalmak için kullanılan blok gelişmiş hack teknikleri. Tehditleri analiz ve eyleme uyarılar göstererek, Host Koruma sıfır-gün saldırıları durdurur ve zombi bilgisayarlar, rootkit ve yanlışlıkla dannyh.Novaya sürüm izlenen olaylaryelpazesini genişletir gibi güvenlik tehditlerine karşı önceden savunmuş ve yapma, uygunsuz operasyonlara karşıbilgisayarınızı korur daha güçlü ve daha özelleştirilebilir koruma işlemleri. Karakol tıkanıklığı tipik aksiyon keylogger üzerinde ek bir vurgu ile veri sızıntısı içinşu anda mevcut testlerin (leaktests), copes.

Bu Sürüm Değişiklikler
Aşağıdaki sorunlar giderildi
– Işlem taraması Olası kurulum işlemi hatası sabittir
– Windows XP kısmen uyumsuz ürünlerin tespiti üzerine kurulumuna devam etmek imkansızlığı sabittir

Letitbit:
http://u18907661.letitbit.net/download/11483.177dbf80d23cfe1ef9b2399ce715/OutPost.Security.Suite.9_Engh3.rar.html

Turbobit:
http://turbobit.net/CA912ED35E7ACC2E.html

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE