Aiseesoft Blu-ray Copy 7.0.16 Full TR

aiseesoft

Aiseesoft Blu-ray Copy 7.0.16 Full TR
Aiseesoft Blu-ray Copy programı blu-ray disklerinizi kopyalaybilceğiniz bir programdır.Disk kalıbını olduğu gibi kopyalayabilirsiniz…
Aiseesoft Blu – ray Kopya kullanıcıların Blu -ray Player , Blu – ray klasör ve Blu gibi sabit diske yedekleme Blu – ray filmleri oynatma için Blu – ray disk için herhangi bir Blu – ray film kopyalamak yardımcı olabilir parlak Blu – ray kopya yazılım – ray ISO görüntü ultra – hızlı hızlı ve sıfır kalite kaybı ile dosyaları. Bu ( BD – 50 , BD – 25 BD – 25 BD – 50 ) 1:1 oranında Blu – ray kopya ve ayrıcaen iyi görüntü ve ses kalitesi tutmak BD – 25 BD – 50 sıkıştırabilir . Bu yazılım tam disk, ana film, Clone ve yaz Veri dahil olmak üzere , kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcılara 4 kopya modu sağlar.

Blu – ray Kopya Temel Özellikler
Kopya Blu – ray Filmler

Blu – ray diske kopya Blu- ray filmler
Aiseesoft Blu – ray Kopya kullanıcıların başka boş Blu – ray disk için herhangi bir Blu – ray film yedeklemenizi sağlar . Bu ( BD 25 BD 50 ve BD 25 BD 50 ) 1:1 oranında Blu – ray filmleri klonlamak veya yüksek kalite ile tek bir BD -25 BD – 50 sıkıştırabilir ya .

Kopya 3D Blu – ray Filmler
Bu yazılım aynı zamanda herhangi bir orijinal 3D efektini kaybetmeden 1:1 oranında bir Blu – ray boş diske tüm 3D Blu – ray film kopyalayabilirsiniz .

Blu – ray disk yakmak
Bu yazılım kullanıcıların Blu – ray diske yerel Blu – ray klasör ve ISO dosyalarını yakmak için izin verir .

Sabit sürücü Blu – ray diski yedeklemek
Blu – ray diski korumak için, Blu – ray klasör veya ISO görüntü dosyaları gibi sabit sürücü Blu – ray disk yedekleyebilirsiniz .

Blu-ray kopya modunu seçin
Tam disk, ana film, Clone ve yaz Veri – Bu yazılım, kullanıcıların dört kopya modları sunuyor. Kullanıcılar kolaylıkla kendi ihtiyacına göre kendi Blu – ray özelleştirebilirsiniz .

Kolay kullanımlı Blu -ray Kopyalama

En yeni Blu – ray disk ile uyumlu
Bu inanılmaz Blu – ray Kopya NTSC ve PAL formatları hem de en popüler Blu – ray disk desteği . Bu BD – R , BD – RE , BD – R DL , BD – RE DL gibi herhangi bir boş Blu – ray disk , Blu- ray film kopyalayabilirsiniz .

kullanışlı işlemleri
Kullanıcı dostu arayüzü ile , bu yazılım kullanıcılara oldukça basit bir operasyon sunabilir.

Yüksek Blu – ray kopyalama hızı
Bu en iyi Blu – ray Kopya değerli zaman kazanmak için dönüştürme hızı süper yüksek getirebilir.

Turbobit:
http://turbobit.net/D0E4DD41C7277D70.html

Letitbit:
http://u18907661.letitbit.net/download/79810.7de19f9a5f3d4ef5e43680657e02/Aiseesoft.Blu.ray.Copy.7.0.16.rar.html

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE