Aiseesoft Blu-ray Creator 1.0.8.21627 Full

aiseesoft

Aiseesoft Blu-ray Creator 1.0.8.21627 Full
Aiseesoft Blu-ray Creator blu-ray disk yazma programıdır.Ve disk yazma işlermlerinizde Aiseesoft Blu-ray Creator 1.0.8.21627 Full programını kullanabilirsiniz..
Aiseesoft Blu – ray Creator asıl işlevi. Eğer BD klasör veya bir ISO kaydetmek, bir diske yazabilir, Blu – ray uyumlu dosyaları içine düzenli videoları açmak yardımcı olmak için sezgisel ve verimli yazılım çözümüdür.

Öncelikle size, uygulamanın ana penceresinin içine çalışmak bir klasör olabilir’Target’, bir ISO dosyası ya da bir Blu – ray klasörü seçmek istediğinizdosya veya klasörü yüklemek gerekir, o bir ‘Volume girin etiket’. İsteğe bağlı olarak, aynı zamandatercih edilen şablonu seçerek bir menü oluşturmak ve her video için bir başlık ilişkilendirebilirsiniz. Ayrıca, Aiseesoft Blu – ray Creator bir disk onları dönüştürme veya yakıcı önce film üzerinde düzenleme operasyonun bir dizi gerçekleştirmek için olanak sağlar. Bunun gibi, hacim veya gecikme düzeyini ayarlayarak, yeni bir ses dosyası ekleyerek, videonun sesini değiştirebilirsiniz.

‘Klip’ işlevi size hiçbir ilgilendirenkısımlarını kesip atmak ve çeşitli kesimleri oluşturarak, birlikte çalıştığınız videonun başlangıç ​​ve bitiş saatlerini özelleştirmek için olanak sağlar. Aiseesoft Blu – ray Creatorfilmkırpmak sağlar, bu yüzden sadeceilgili alanlarda odaklanabilirsiniz.

Uploaded:
http://uploaded.net/file/b5if2sk0

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE