Ashampoo Photo Optimizer 5.6.0.2 Full TR

ashampoo

Ashampoo Photo Optimizer 5.6.0.2 Full TR
Fotoğraf düzenleme diyince akla ilk gelen program Ashampoo Photo Optimizer‘dir.Ashampoo Photo Optimizer resimlerinizi düzenlemek effektler ve adobe photoshop programının birçok özelliği bu programda sizlerle ücretsizdir.Paket içerisinde crack ve serial vardır..

Anında Optimize fonksiyonu
Hiç bir grafik editörü tümkarmaşık ayarları ile mücadele ettik eğer bu seveceksiniz . Sadece bir fotoğraf seçin ve Optimize tıklatın . Aniden sıkıcı bir fotoğraf parlamaya başlar . Yapılandırmak için bir şey yok , sen gerçekten sadece seçin ve tıklayın . Sonuçlar yapay artırdığını değil , çekici ve doğal bir görünüm . Ayrıca tek bir fotoğraf olarak sadece kadar kolay , tek bir tıklama ile tüm fotoğraflarınızı optimize edebilirsiniz .

Kırmızı göz düzeltme
Flaş fotoğraflardakorkunç kırmızı göz etkisini düzelterek gibi kolaydır : Sadece kabacakırmızı gözleri içerenfotoğrafınbir bölümünü seçin ve Photo Optimizer tümgerisini tıklatın . Sen anlamadığım kesin bir seçim yapmak zorunda ,kırmızı alan buldu ve otomatik olarak düzeltilir . Burada da ,sonuç çekici doğal görünüyor ve bir kitabını okuyan saat harcamak zorunda kalmadan , anında olsun.

Döndür , parlaklık , kontrast ve etkileri
Kendi taraflarında olduğu fotoğrafları döndürmek için bir kez tıklayın . Parlaklığını ayarlayın ve basit sürgü ile kontrast . Fotoğraflarınızı grafik siyah- beyaz veya sepya ya da dönüştürmek tek bir tıklama ile ,renkleri ters çevirin . Anında önizleme , anlık sonuçlar – ve sizin fikrinizi değiştirirseniz sadece Geri Al tıklayınız .

Otomatik yedekleme ? her zaman yaptığınız değişiklikleri geri
Sen endişelenmenize gerek asla ? Zarar ? onları düzenleyerek fotoğraflar her zamanorijinal sürüme dönebilirsiniz çünkü . Ashampoo Photo Optimizer otomatik olarak bir veritabanında fotoğraflarınözgün sürümlerinin yedekleme yapar . Orijinali geri yüklemek için sadecefotoğrafı seçin ve Geri Al tıklayınız? günler hatta haftalar sonra . Eğergeri alma veritabanını saklamak istediğinizyeni sürümde de seçebilirsiniz .

Resim görüntüleyici , Windows Gezgini entegrasyonu
Ashampoo Photo Optimizer, hızlı erişim için bilgisayarınızdaki tümsürücüleri ve klasörleri gösteren bir tam Explorer tarzı dizin görünümü ile hızlı bir resim görüntüleyici olarak iki katına çıkar. Bu ? S bilgisayarınıza bağlı olduğunda size kameragörüntüleri sağlayan , çok dijital kameralar için çalışıyor. Windows Explorer anlık düzenleme için Photo Optimizer içine yüklemek için herhangi bir fotoğraf dosyası üzerinde sağ tıklayabilirsiniz .

Bir bakışta özellikler
Anında Optimize fonksiyonu donuk fotoğraflar parlaklık sağlar
Tek bir tıklama ile tüm fotoğraflarınızı optimize
Kırmızı göz kaldırma seçeneğini seçin ve tıklayın
One-click görüntü rotasyon
Dönüştürmek siyah- beyaz , sepya ve ters
Kolay parlaklık ve kontrast sürgü
Otomatik yedekleme : tüm düzenlemeleri her zaman REVERSIBLE
Explorer görünümü hızlı bir resim görüntüleyici olarak iki katına
Windows Explorer sağ tıklama ile başlayın

Uploaded:
http://ul.to/2b8y9ael

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE