Ashampoo Snap 7.0.2 Full

Ashampoo Snap 7.0.2 Full
Ashampoo Snap ekran görüntüsü yakalama programıdır.Ekranda yaptığınız görüntüleri kapar ve kayıt eder..

düzgün iş akışı
Ashampoo Snap 7 düzgün ve yuvarlak bir görünüm sağlar ve sadece aşk olacağını hissediyorum için optimize çizim rutinleri kullanır .

Daha az karmaşıklık
Ashampoo Snap 7 ile, bu hedeflere ulaşmak için daha az tıklama alır . Zamandan tasarruf ve verimliliği artırmak .

Akıllı çalışma ortamı
Orijinal görüntü kaybolur asla böylece Ashampoo Snap 7 akıllı arka plan sürüm istihdam ve tüm değişiklikler düzenlenebilir kalır . Baştan başlamak istiyorum ? Bir düğmeyetıklayarakorijinal döner.

Daha yaratıcı özgürlük
Ashampoo Snap 7 tümbildiğiniz araçları ve sevgi vardır ve bunları geliştirir . , Hemen her nesneye geçişlerini Uygula görsel aksan içinyeni anahat stili kullanmak , basit yeniden kullanım için kavisli çizgiler ve oklar ya da 1 – tıklayın klon nesneleri ile çalışmak . Emin değil hangi uygulama penceresi daha sonra ihtiyacınız olacak ? Sadeceyeni ” Capture nesneler olarak görünür tüm masaüstü pencereleri ” kullanın ve bir kerede hepsini yakalamak . Windows daha sonra tek bir proje halinde yakalanan ancak Yapış içinde taşınır ve yeniden boyutlandırılabilir hakkı kalır edilecektir .

Paylaşım kolay olmamıştı
Artık , işinizi e-posta tarayıcı tabanlı e-posta istemcileri içinentegre desteği sayesinde yüklü bir uygulama gerektirir . Ortak dosya barındırma hizmetleri ileentegrasyon da büyük ölçüde Dropbox , Google Drive ve Microsoft Sky Drive için entegre desteği ile geliştirilmiştir . Çalışmanızı paylaşmak için daha kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Şimdi HTML 5 video desteği ile , Ashampoo Webspace yükleyebilir ve arkadaşlarınızla eşsiz bir Internet bağlantısını paylaşmak . Ayrıca, Ashampoo Snap 7 kolay işlenmesi için, örneğin katmanları ile JXR ve PSD ihracat sahiptir Adobe Photoshop ile , güç kullanıcılar için .

Download Turbobit:
http://ul.to/6iwqvz5g

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE