Ashampoo Snap 7.0.5 Full Türkçe

Ashampoo Snap 7.0.5 Full Türkçe güncel versiyondur.
Yazılımın Ashampoo Snap 7.0.5 Full versiyonu çıkmıştır.Ashampoo Snap işinizi görcek bir programdır.
Ashampoo Snap ekran görüntüsü yakalama programıdır.Ekranda yaptığınız görüntüleri kapar ve kayıt eder..

düzgün iş akışı
Ashampoo Snap 7 düzgün ve yuvarlak bir görünüm sağlar ve sadece aşk olacağını hissediyorum için optimize çizim rutinleri kullanır

Daha az karmaşıklık
Ashampoo Snap 7 ile, bu hedeflere ulaşmak için daha az tıklama alır. Zamandan tasarruf ve verimliliği artırmak.

Akıllı çalışma ortamı
Orijinal görüntü kaybolur asla böylece Ashampoo Snap 7 akıllı arka plan sürüm istihdam ve tüm değişiklikler düzenlenebilir kalır. Baştan başlamak istiyorum ? Bir düğmeyetıklayarakorijinal döner.

Daha yaratıcı özgürlük
Ashampoo Snap 7 tümbildiğiniz araçları ve sevgi vardır ve bunları geliştirir.Hemen her nesneye geçişlerini Uygula görsel aksan içinyeni anahat stili kullanmak , basit yeniden kullanım için kavisli çizgiler ve oklar ya da 1 – tıklayın klon nesneleri ile çalışmak . Emin değil hangi uygulama penceresi daha sonra ihtiyacınız olacak ? Sadeceyeni ” Capture nesneler olarak görünür tüm masaüstü pencereleri ” kullanın ve bir kerede hepsini yakalamak . Windows daha sonra tek bir proje halinde yakalanan ancak Yapış içinde taşınır ve yeniden boyutlandırılabilir hakkı kalır edilecektir .

Paylaşım kolay olmamıştı
Artık , işinizi e-posta tarayıcı tabanlı e-posta istemcileri içinentegre desteği sayesinde yüklü bir uygulama gerektirir . Ortak dosya barındırma hizmetleri ileentegrasyon da büyük ölçüde Dropbox , Google Drive ve Microsoft Sky Drive için entegre desteği ile geliştirilmiştir . Çalışmanızı paylaşmak için daha kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Şimdi HTML 5 video desteği ile , Ashampoo Webspace yükleyebilir ve arkadaşlarınızla eşsiz bir Internet bağlantısını paylaşmak . Ayrıca, Ashampoo Snap 7 kolay işlenmesi için, örneğin katmanları ile JXR ve PSD ihracat sahiptir Adobe Photoshop ile , güç kullanıcılar için .

Ashampoo Snap 7.0.5 Full Türkçe
Dosya Linki

Ashampoo Snap 7.0.5 Full Türkçe
Alternatif Dosya Linki

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE