Ashampoo UnInstaller 5.04 Full TR

ashampoo

Ashampoo UnInstaller 5.04 Full TR
Silinmeyen programlarınızı silmek için Ashampoo UnInstaller 5.04 programını kullanmanız yeterlidir.Ashampoo UnInstaller yazılımı bilgisayarınızda inat yapan silinmeyen programları kolayca silmenizi sağlayacak profosyönel bir yazılımdır.Ayrca Ashampoo UnInstaller türkçe olup içinde crack ve serial dosyası mevcuttur..

Ashampoo UnInstaller 5 Özellikleri:

Etkili!
Tamamen silme programları yanı sıra, Ashampoo UnInstaller 5, hızlı, temiz ve duyarlı sistem tutmak için birden fazla ilave bakım ve yönetim araçları sağlar.

Verimli
Farkı hissedin! Yüksek performanslı algoritmalar aracılığıyla, Ashampoo UnInstaller 5 sistem kaynakları ve düşük-uç ve high-end sistemler için ideal bir kolaydır.

Pratik!
Her zaman parmaklarınızın ucunda doğru bir araç var. Ashampoo UnInstaller 5 iyi organize edilmiş kullanıcı arayüzü ortak görevleri paket için tasarlanmıştır. Bir kez aktif, Ashampoo UnInstaller 5 sessizce arka planda kurulum izlemek ve gerçek yükleme işlemi ile engel olmaz.

Ashampoo UnInstaller 5 neler Yeni?

Ashampoo UnInstaller 5 bizim en ölçülebilir kaldırıcı. Bizim geliştiriciler minimum sistem kaynaklarının maksimum doğruluğu sağlayarak kurulumları sırasında sistem izlemek için yeni bir yol keşfettiler. Ashampoo UnInstaller 5, performans kraldır.

Kurulum İzleme 2.0
Hayır daha önce-sonra-karşılaştırmalar. Akıllı filtreleme teknolojisi ile gerçek zamanlı olarak Ashampoo UnInstaller 5 monitör dosya ve sistem işlemleri, eski CPU-yoğun günlük işlemlerini render.

Ek Temizlik ve Bakım Özellikleri
Sistem yazı tiplerini yönetmek ve geri yükleme noktalarını veya geçersiz kısayolları ve dosya çiftleri kaldırın. Ashampoo UnInstaller 5 ile, kurtarılamayan silinmiş dosyaları işlemek ve gizliliğinizi korumak için boş disk alanı üzerine yazmak bile mümkün.

Geriye dönük uyumluluk
Zaten Ashampoo UnInstaller 4 sahibi? Geçiş yapmak ve sadece mevcut log dosyalarını yeniden.

Uploaded:
http://ul.to/oyrqh3rv

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE