250 x 250 Reklam Alanı

Boom Beach Yeni Çalışan Hile
Android oyunlar içinde en popüler oyunlardan biri olan Boom Beach oyunu kendi kullanıcılarını günden güne arttırıyor. Ancak bazen oynamak o kadar da kolay olmuyor ve biriktirilemeyen hammaddelerden dolayı oyun sıkıcı olmaya başlıyor. Boom Beach Hile sayesinde bu tarz sorunlarınız herhangi bir şekilde olmayacak.

Oyunun hilesi sayesinde herhangi bir şekilde hammaddeye ihtiyaç duymayacaksınız. Gerek odun gerek taş biriktirme zorunluluğununuz herhangi bir şekilde yok. Diğer çalışmayan hilelerle ile de bir tutmayın ve kesinlikle çalışacağının garantisini sizlere verebiliriz. Boom Beach Elmas Hilesi sayesinde de yaptığınız binalarda herhangi bir şekilde bekleme süresi olmayacak.
Bu hilelinin farklı özelliklerinden bir tanesi ise şu diyebiliriz. Oyun hile apk mod yerine yeni bir PVP server olmakla birlikte oyun komple hileli . Giren diğer kişilerde hileli bir şekilde oynuyor yani oyunu.
Oyunun Özellikleri
Sınırsız Elmas
Sınırsız Odun
Sınırsız Taş
Bu gibi özelliklere sahip olan oyunu verilen linkten kolaylıkla indirebilir ve Android işletim sistemli cihazınızda kullanabilirsiniz. Konumuzda da hilenin detaylı bir şekilde anlatımı mevcuttur.
Kaynak*: http://www.kralapk.net/boom-beach-22-70-hileli-mod-apk-indir-pvp-192/

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı