Büyük Usta 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) BDRip


büyükusta
Büyük Usta Filmi Güzel bir Aksiyon ve Dram tarzı bir filmdir.Büyük Usta 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) olarak sizlerle.
Babam önceden hep şunu söylerdi; dövüş sanatlarına kendini adayanlar üç aşamadan geçer: kendini görme, dünyayı görme, tüm yaşayan canlıları görme.”
Dövüş sanatlarının gün geçtikçe popülerleşmeye başladığı 1930’larda bir çok insan; Güney Çin’deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan’da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise diğer deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Ayrıca, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır.
Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç zengin Ip-man ise dikkat çekmeden bir yaşam sürmeyi tercih etmiştir. Lakin, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. Bir gün tuzağa düşürülür ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemek zorunda kalır. Usta Kung ve güzel kızı Kung Yi’in de aralarında bulunduğu diğer ustalar ise Ip-man’in yeteneklerinden oldukça etkilenir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafından suikasta kurban gidince Foshan’daki bütün ustalar; her ne olursa olsun Tian’ı alt etmek için ant içer..

Büyük Usta – The Grandmaster 2013 (Türkçe Dublaj) BDRip XviD
— IMDB Title —
http://www.imdb.com/title/tt1462900/

Filmden Kareler:
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3

Büyük Usta 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Alternatif Film Dosyası

Büyük Usta 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Film Dosyası

Büyük Usta 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Alternatif Film Dosyası

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE