Coolutils Total PDF Converter Full 5.1.63 İndir

info
Coolutils Total PDF Converter Full 5.1.63 İndir programı PDF dosyalarını world excel vb dosyalara bağlama…
Total PDF Converter HTML, DOC( Word), metin, Excel, PostScript, CSV veya görüntü dosyaları( örn. TIFF ) PDF dosyalarını dönüştürür. PDF dosyaları PDF diğer biçimleri veya PS dönüştürmek gerektiğinde, Total PDF Converter mükemmel bir seçimdir. Neden? Bu hızlı, kolay işlemek için, doğru değil, çünkü, Adobe Acrobat gerektirmez, birçok hedef formatlarını destekleyen ve bir batch seçeneği (PDF dosyaları yüzlerce yanı sıra tek dosyalarını dönüştürebilirsiniz) sahiptir. Buna ek olarak, kayıtlı kullanıcılar maksimum verim ile programı yönetmek için komut satırı desteği olsun.

ekran-görüntüsü
coolutils

Facebook Sayfamızı Beğenin ve En Yeni Android Hilelerden Mağdur Olmayın…

FullkskCoM

bilgi
Total PDF Converter diğer benzersiz özellikleri şunlardır :
• PDF Converter ( JPEG formatında ) görüntü olarak Adobe dosyaları kaydetmek ve pozisyon tek ekranda birkaç tanesi olabilir. Bu Sony PSP kullanıcıları için özellikle yararlıdır. PDF dosyaları çoğu size uygunşekilde TV’nizde görüntülenen var. Sayfalar ekranda bir, iki, üç veya daha fazla sayfa ile, yatay, dikey, hatta çapraz olarak görüntülenebilir.
• Total PDF Converter aynı zamanda dönüştürme tercihleri ​​kaydedebilirsiniz. Bu yeniden – kontrol TIFF, PDF dönüştürmek her zaman “ayrı bir dosyaya her sayfayı değiştirin” zorunda değilsiniz, örneğin demektir.
•aracı da herhangi bir numaralarıoutout dosyasında tsrating sayfa numaralandırmaseçeneği verecek (örneğin” 6,7,8,9 “, sadece”1,2,3,4” )
•Total PDF Converter ayrıca TIFF için DPI ve kağıt boyutunu destekler. Bu şimdiçıktı TIFF görüntükalitesini ve boyutunu seçmek anlamına gelir . 75 , 150 veya 300 DPI seçin veya kendi ayarlayın . Sayfa boyutu A3 , B5 veya Letter A4, A5, B4, olabilir. Bunun yanı sıra , TIFF dönüştürme işlemi için\ PDFGUI ve komut satırı üzerinden. Tif. Tiff yeniden adlandırabilirsiniz.
•Toplam PDF Converter HTML çok sayfalı PDF dosyaları dönüştürmek ve ayrı bir HTML dosyası her sayfayı yerleştirebilirsiniz

linkler
Coolutils Total PDF Converter v5.1.63
Dosya Linki

+
Coolutils Total PDF Converter v5.1.63
Dosya Linki

+
Coolutils Total PDF Converter v5.1.63
Dosya Linki

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE