Corel WinDVD Pro 11.6.1.9 Full TR

corel

Corel WinDVD Pro 11.6.1.9 Full TR
Bu program popüler DVD oynatma ve Blu-ray 3D. oynatıcı yazılımı, yüksek yoğunluklu, sürükleyici bir ev sineması deneyimi sunar. Blu-ray 3D., AVCHD oynayın. ve yüksek çözünürlüklü hassasiyet ve heyecan verici surround ses ile tüm popüler formatları. Artı, WinDVD 11 (Pro ve Standart) benzersiz popüler web sitelerinden en düşük fiyata en sevdiğiniz filmleri bulan bir prim online film arama motoru içerir. WinDVD Pro 11 ile Hollywood’un eve getirir!

Video oynatmageleceğine hoş geldiniz ! Corel ® WinDVD ® 11 Blu – ray 3D ™ , AVCHD ™ , DVD oynatma ve tümson video formatlarını destekleyen gelişmiş bir 2D ve Blu – ray 3D ™ oynatıcı yazılımı Pro . 250 milyondan fazla kopya sattı ile , WinDVD, dünyanın en tanınmış ürünlerinden biridir . Pro sürümü böyle bir entegre online film arama motoru , 3D görüntüleme teknolojisi , 3D dönüştürme , HD yükseltme , üstün ses ve daha fazla 2D gibi özellikleri ile yığılmış !

Standart sürüm DVD oynatma için gereken tümtemel sunar .

WinDVD Yeni özellikler özel ® Pro 11

Yeni Blu – ray 3D ™ oynatıcı desteği
Şimdi 3D DVD oynatma deneyimi daha fazla olsun. Bu yeni Blu – ray 3D ™ oynatıcı , Blu – ray 3D ™ ve BDXL ™ biçimlerini içeren yeni 3D desteğine sahip yan -yana oynatmayı barındırır ve herhangi Fujifilm ® 3D kamera ya da yeni 3D video kamera 3D video dosyalarını izleyebilirsiniz. Çarpıcı 1080p netlik ve sonraki nesil surround ses ile yüksek çözünürlüklü Blu – ray ™ ve Blu – ray 3D ™ filmler oynayın.

Yeni 3D gözlük ile Geliştirilmiş 3D oynatma .
Deneyim yolunuzu 3D ! Böyle Çerçeve Sıralı ve Polarizasyon 3D oynatma , artı NVIDIA ® 3D Vision ™ Shutter Gözlükler ve Xpand ™ Polarize gözlükler için destek gibi öncü 3D teknolojileri ile, 3D filmleri izlemek için birçok farklı yolu var . Kutu sürüm Anaglyph gözlük ücretsiz bir çifti içerir .

3D dönüştürme Yeni 2D
Dönüştürmek veen gerçekçi görüntüleme deneyimi için tamamen 3D tanımı 2D filmleri tadını çıkarın! Bu Blu – ray ™ oynatıcı yazılımı artık DVD – Video için 3D dönüştürme 2D destekler ve standart ve HD video dosyalarını .

Gelişmiş arayüzü ( sektördeki en iyi ! )
Basit bir menü size ihtiyacınız olan tümkontrolleri kadar hizmet kolay kullanımlı , özellik açısından zengin arayüzü keyfini çıkarın. Bu son sürümü daha kolay yeni Playlist araçları gibi yeni kontroller ile deneyiminizi optimize etmek için yapar .

Yeni dosya desteği
Geniş format desteği zaten mevcut artırarak , FLV , MKV ve MP4 için yeni bir dosya desteğinden yararlanın .

DVD oynatma geliştirmeleri
Yeni bir anti – shake ve kare hızı upconversion özellikleri ile video kalitesini artırmak , artı gelişmiş görüntü upscaling ve doygunluk ayarı keyfini çıkarın . Biz de sürekli film oynatma için yeni çalma listeleri sunduk .

geliştirilmiş performans
Bu Videoya gelince , daha hızlı daha iyidir . NVIDIA ® , Intel ® ve AMD , Corel popüler DVD oynatma ve Blu – ray ™ oynatıcı yazılımının bu son sürümünde yeni işlemciler ve GPU için optimizasyon sayesinde her zamankinden daha hızlıdır. Ayrıca, Microsoft ® Windows ® 7 ve Windows Vista için güç tasarrufu özelliklerini genişletilmiş ® dizüstü bilgisayarlar, dizüstü size daha hayat vermek .

Corel WinDVD Pro İndir:
http://ul.to/upy092uc
http://uploaded.net/file/w920wnl0

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE