CyberLink Power2Go Platinum 9.0.1002

fullksk

CyberLink Power2Go Platinum 9.0.1002
Yüksek kalitede blu-ray hd dvd yazma programı
Power2Go 9 CD, DVD ve Blu – ray diskler için güvenili, yüksek performanslı disk yazma ve kopyalama sunar. Tüm veri, rip ve gizli müzik yakmak ve heyecan verici video DVD’leri oluşturun. Indirin ve YouTube, Facebook ve daha fazla fotoğraf ve videoyu yedeklemek. Kullanımı kolay ve yenilikçi özelliklerle dolu, Power2Go tüm disk yakma ihtiyaçları içinakıllı bir seçimdir.

Ana Özellikler :
– Sürükle ve bırak kullanışlı Masaüstü Yazma Gadget için dosyaları veya özel derlemeleri oluşturmak . Birden fazla diskler üzerinde büyük miktarda veri yakmak .
– Download ve sosyal medya siteleri YouTube , Facebook , Flickr ve Vimeo fotoğrafları ve videoları yedeklemek . Hassas verileri şifrelemek !
– Yedekleme tür virüs saldırıları , sistem çöker ve sabit disk hatalarına gibi beklenmedik olaylar bilgisayarınızı korumak için sistem .
– , Müzik diskleri Burn TV’de oynatmak için DVD videolarınızı açmak ve interaktif Foto Galeri diskler oluşturabilirsiniz . DirectorZone ÜCRETSİZ içerik alın .
– MP3 , FLAC ve popüler formatlarda ses CD’lerden. Ses dosyaları formatları arasında dönüştürme. Tam özellikli bir ses editörü ile ses dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz .

Kişisel derlemeleri oluşturmak

Diskler üzerinde Yayılma veri
Eğer tek bir diske sığacak daha yakmak için daha fazla veri varsa , Power2Go otomatik olarak birden fazla diskler üzerindeprojeyi böler.
Disk yayılan CD, DVD ve Blu – ray diskler ile çalışır .

Kopya diskler ve disk görüntüleri oluşturun
Disklerin 01:01 kopyalarını yakarak CD’leri , korumasız DVD ve Blu – ray diskleri çoğaltın. Bir disk görüntüsü olarak sabit diskinize bir diskin bir kopyasını kaydedin ve geri diske disk görüntüleri yanmak .
Sürükle – bırak – yanık
Sosyal medya yedekleme keşfedin
Disk Yöneticisi – hızlı dosyaları bulun !
Güçlü 256 – bit şifreleme ile hassas verileri özel tutun
CD, DVD veya Blu – ray diskler şifreli veri Burn . Kolay kullanımlı tarayıcı ile tarayın şifrelenmiş diskleri sağ yakmakdiskler dahil . Şifreli dosya adları ile güvenli veri diskleri yakmak. Onlardoğru şifreyi girin süreceşifreli isimler kullanıcıların gizlidir .

Sisteminizi koruyun
Sabit disk çöker çok sık olur . Vekötü zaman . Power2Go Eğer Windows sistem tam bir yedekleme ve sistem sürücüsündeveri oluşturmak sağlayarak bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olur . , Bir başarısızlık sonra bilgisayarınızı geri yüklemek için sadecesistem kurtarma diskini yerleştirin vePower2Go Sistem Kurtarma Sihirbazı kontrol atalım .

Sevdiğiniz melodileri müzik diskleri oluşturun
Power2Go her zaman için müzik diskleri yapmanıza olanak sağlar . Yüzlerce şarkıya sığdırmak mümkün uzun oynama MP3 / WMA DVD için herhangi bir ev makinede oynamak için ses CD’leri , sizemüzik çalma tutmak için gereken herşeye sahip .

YENİ ! CUE dosyaları orijinal kaliteli ses CD’leri oluşturabilirsiniz .

DVD’de Video paylaş
Video Power2Go ile iyi ellerde. CyberLink ödüllü yazma araçlarını kullanarak müthiş görünümlü DVD ve VCD oluşturun.

Yaşam fotoğrafları getirin
PC’nizde çalıştırmak Foto Galeri diskleri oluşturun . Kolayca fotoğraf koleksiyonlarını göz veya müzik eşliğinde slayt oynayacak . Metin ve internet bağlantıları için destek sayesinde , Foto Galeri diskler şirket profilleri ve kataloglar için idealdir.

DirectorZone BEDAVA menü şablonları Binlerce!
DirectorZone bulmak ve video projeleri için kaynak indirebilirsiniz CyberLink video düzenleme topluluk sitesidir . Özel DVD menüleri giderek büyüyen bir kütüphane göz atın . En sevdiğiniz yaratıcıları abone ve indirme koleksiyonunuzu başlayın!

Harika menüler gelince , DirectorZonedeliğe as. Çok disk etiketleri için arka bulun. Bugün katılın !

ISO araç – Mount ISO diskleri ve ISO Görüntüleyici
Sürekli erişim için bilgisayarınızda sanal bir sürücü olarak bir disk görüntü dosyası mount . Kullanışlı bir ISO Viewer ile ISO görüntü dosyaları içeriğine göz atın . Eğer bir diskten dosyaları okuyor sanki ISO görüntü dosyaları tut .

CyberLink WaveEditor 2 – Tam özellikli bir ses düzenleme
CyberLink WaveEditor Eğer kayıt, kesme, kesme, mix ve zengin efektler ile dijital ses geliştirmek sağlar paha biçilmez bir programdır . Farklı formatlarda parçaları kaydetmek ve ses CD’leri oluşturabilirsiniz .

Akıllı entegrasyon yakmak önce düzenleme içinana programdan WaveEditor doğrudan ses parçalarını göndermek anlamına gelir .

Rip ve dönüştürmek ses
Halindeyken almak kolay MP3 veya WMA müzik dosyalarının ses CD’lerini çevirin. Ya da en iyi qualilty yedeklemeleri için müzik kayıpsız FLAC veya APE kopyalarını oluşturabilirsiniz . Power2Go size gittiğiniz her yerde elinizin altında müzik yakın tutmak içinözgürlük verir .

LabelPrint – Şık disk etiketleri oluşturmak içineğlenceli yolu
CyberLink LabelPrint Eğer 4 kolay adımda şık CD / DVD etiket tasarımı ve baskı sağlayan etiket yapma yazılımıdır .

Sadece şablon türü , disk bilgilerini , metin düzeni , arka plan görüntüsü ve baskı hedef seçin . LabelPrint önde gelen etiket markaların CD / DVD etiketleri için şablonlar geniş bir yelpazede düzeni ve yazdırmayı destekler .

Diller : İngilizce, Çince ( Basitleştirilmiş ) Çince (Geleneksel) Hollandaca Portekizce Lehçe Rusça Portekizce ( Brezilya ) Almanca İspanyolca Fransızca İtalyanca Japonca Korece

Uploaded:
http://ul.to/6sy3g6ip

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE