DxO Optics Pro 10.2.0 Build 216 Elite Full İNDİR

info
DxO Optics Pro v10.2.0 Build 216 Elite Full İNDİR seçeneği ile son versiyondur. Bilgisayarınızda kullanabilceğiniz çok fazla resim düzenleme yazılımı vardır. Ancak bir de bu işleri profosyönel ortamlarda çözüm sağlayan yazılımlar vardır. Şimdi programımız olan DxO Optics Pro full programı gerek resim düzenleme gerekse resim efektlendirme işlemlerinde oldukça iyi gözüküyor. DxO Optics Pro Elite profosyönel bir resim düzenleme programıdır.
Bilgisayar kullanıcılarının dijital görüntüler üzerinde optik, gren ve pozlama ile ilgili düzenleme işlemlerini son derece kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunan bir program. Kullanıcıların bu program hakkında en çok merak ettikleri detay 64 bit mi yoksa 86 Bit mi? Şimdi paylaştığımız sürüm x64 bit versiyondur. Ayrıca ilerleyen zamanlarda DxO Optics Pro katılımsız sürüm yayınlayabilir.

ekran-görüntüsü
fullksk

Facebook Sayfamızı Beğenin ve En Yeni Android Hilelerden Mağdur Olmayın…

FullkskCoM

bilgi
DxO yetkilileri ürünleriyle ilgili şunları söylüyor: “DxO Optics Pro yazılımıyla amacımız, kullanıcıların donanım ile elde ettikleri sonuçları mümkün olan en iyi seviyeye çıkarmak.Program gayet güzel ve kullanışlıdır. Genellikle fotoğrafçıların kullandığı bu program kırmızı göz hatalarını kolaylıkla giderebilir. Ayrıca yüzünüzde meydana gelen ciltsel problemler yani sivilceleri kolaylıkla yok edebilirsiniz. Tek link seçeneği ile x64 bit sistemlere kolaylıkla kurup kullanabilirsiniz. Program dili türkçedir.

kurulum
Aşağıdaki Linklerden birine tıklayıp indirin.
Ardından Dosyayı açarak setup dosyasını çalıştırın.
Daha sonra Crack işlemlerini yapabilirsiniz

linkler
DxO Optics Pro 10.2.0 Build 216 Elite Full İNDİR
Dosya Linki

+
DxO Optics Pro 10.2.0 Build 216 Elite Full İNDİR
Dosya Linki

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE