En İyi Android Vpn Programları

En İyi Ve Yeni Android Vpn Programları
Evet arkadaşlar bu makalede sizlere Android sistemli telefonlar için en iyi VPN yani yasaklı yada engelli sitelere giriş programlarını anlatacağım. Bu tarz yasaklı web sitelerine önceden bilgisayar üzerinden girerdim. Ancak artık telefonlar hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturduğu için ben size bu makaleyi Android sistemler hakkında yapmayı tercih ediyorum. Öncelikle yasaklı sitelere giriş için üç farklı yöntem var. Bunlardan birincisi harici yasaklı sitelere giriş siteleri adreslerine ekleyerek giriş yapmak. Bu yöntem ile birlikte bazı web site scriptlerinden faydalanamayabilirsiniz örneğin Video indirme gibi. İkincisi ise android yasaklı sitelere giriş Dns kullanmak. Ve en basit olanı ise bir Android VPN programı kullanmak. İşte bizim konumuz ise bunun üzerine bir makale. Sizlere en başarılı VPN uygulamalarını anlatmak.


Hotspot Shield Vpn
En başarılı olanı diyebilirim özellikle Google web sitesinde hotspot vpn full yapma yöntemleri çok çok anlatıyor. Bunun için sitemizde gerekli kaynaklar mevcuttur.
Turbo Vpn
Rakiplerine göre en güzel yanı ise android ücretsiz vpn programı olmasıdır. Sadece üye olmanız gerekmektedir.
Super Vpn
Bu uygulama da diğerleri ile hemen hemen aynı değişen bir özellik yok. Tüm web sitelerinde android anonim sörf yapma programı.
Zenmate Vpn
Benim ilk kullandığım bir vpn programı. Diğer programların aksine sadece 1 aylık yada 1 seferlik trial üyelik hizmeti sağlıyor.
Tabi bu uygulamalar haricinde Google Play Store web sitesinde Bir çok yasaklı sitelere giriş uygulaması mevcut. Ama bu saydıklarım güvenli olan VPN programları. Diğerlerini pek tavsiye etmiyorum.

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE