Farming Simulator 16 Apk Para Hile Full 1.1.0.4 Mod Money + Data

info

Farming Simulator 16 Full Mod [Sınırsız Para Hileli] Apk v1.1.0.4 Data – OBB

güncel bir sürümüdür. Bildiğiniz tarla sürme oyunudur. Özellikle çiftçi olanların yada traktör hayranı olanların severek oynadığı bir oyundur. Kariyer modu şeklinde oynayabileceğiniz bir oyundur. Farming Simulator 2016 hile oyununda New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN ve daha fazla bir çok çeşit traktör modeli vardır. Ortalama 20 marka traktör var bu oyunda. Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı ve patates gibi bitkisel yiyecekleri topluyorsunuz. Tabi ki aynı zamanda bir pazarda sonra bu bitkileri satıyorsunuz. Oyunun grafik özelliği sayesinde traktörlerin çoğu gerçekçi görünüme sahip. Oyun bilgisayar oyunlarından esinlendiği üzere güzel bir similator oyunudur. Oyunda kendi çiftliğinizi simulatör traktörlerle biçiyorsunuz. Ayrıca bu sürümde şuanda Farming Simulator para hilesi içerir. Kendi tarlanızda hüküm sürmeniz için geliştirilmiş bir oyundur. Her sürümde yeni alanlar ve yeni araç ve gereçler ekleniyor. Normalde oyun fiyatı 14.00 TL olup web sitemizde hem ücretsiz hemde hileli versiyondur.

ekran-görüntüsü
Farming Simulator 16 apk hile
Farming Simulator 16 mod

Facebook Sayfamızı Beğenin ve En Yeni Android Hilelerden Mağdur Olmayın…

FullkskCoM

bilgi
Farming Simulator Apk 16 hile oyunu android +2.2 ve üstü sürümlerde çalışır. Yeni sürüm olan 16 versiyonunda bir çok yeni tarlalar ve biçme traktörleri sizleri bekliyor.
Oyun normalde google play hesabında ücretlidir. Hem tarladan hemde hayvanlardan elde ettiğiniz ürünleri satışa çıkarıp yolunuzu buluyorsunuz ancak hayvan sütlerini açık arttırma ile satışa çıkarabilirsiniz. Fullksk.com farkıyla Limitsiz Para hilesi içerir ve ücretsizdir.

linkler
Farming Simulator 16 Mod Full Unlimited Money 1.1.0.4 Data
Apk Dosya Linki

+
Farming Simulator 16 Mod Full Unlimited Money 1.1.0.4 Data
Apk Dosya Linki

Rar Şifresi:
www.fullksk.com

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE