Hız Tutkusu – Need for Speed 2014 (Türkçe Dublaj) BDRip


Hıztutkusu
Hız Tutkusu Filmi Güzel bir Aksiyon, Suç ve Dram tarzı bir filmdir.Hız Tutkusu 2014 Filmi (Türkçe Dublaj) olarak sizlerle.
240 milyondan fazla satılmış olan en başarılı yarış oyunundan uyarlanan Need for Speed oyundaki heyecanı gerçek dünyaya yansıtıyor. 1960’lı ve 70’li yılların harika otomobil kültürü filmlerine geri dönüş yapan Need For Speed Amerikan açık yol mitini böylesine heyecan verici kılan konsepti inceliyor.
Hikayede zamana karşı imkansıza yakın bir yarışı; intikam görevi olarak başlayıp sonunda kurtuluş serüvenine dönüşen bir yarışı anlatıyor. Kapanmak üzere olan garajını kurtarmak isteyen mavi yakalı tamirci Tobey Marshall (Aaron Paul) çok da istememesine rağmen, zengin ve küstah bir eski NASCAR sürücüsü Dino Brewster ile (Dominic Cooper) ortak olur. Araba simsarı Julia Bonet’e (Imogen Poots) işi kurtaracak bir satış yapmak üzereyken, feci bir yarış sonucunda Dino Tobey’e tezgah kurar ve cinayetle suçlanmasına neden olur.
İki yıl sonra hapishaneden çıkan Tobey Dino’yu alaşağı etmek ve intikam almak için yüksek bahislerin döndüğü De Leon yarışına katılır. Oraya zamanında ulaşabilmek için, Tobey birçok zorluğu aşmak zorundadır. Ona sadık ekibi ve Julia’nın yardımıyla, Tobey her zorluğu aşar ve egzotik süper otomobillerin parlak dünyasında zayıfların da birinci gelebileceğini kanıtlar.

Hız Tutkusu – Need for Speed 2014 (Türkçe Dublaj) BDRip
— IMDB Title —
http://www.imdb.com/title/tt2369135/

Filmden Kareler:
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3

Hız Tutkusu 2014 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Alternatif Film Dosyası

Link Güncellendi..

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE