İphone İos Oyunlar

Injustice: Gods Among Us İOS [SINIRSIZ PARA+ENERJİ] Hilesi

Injustice: Gods Among Us İOS [SINIRSIZ PARA+ENERJİ] Hilesi İphone Oyunu özellikle çocuklar tarafından sürekli oynanan bir dövüş oyunudur. Injustice: Gods Among Us İOS sınırsız para ve enerji hilesi içeren bir pakettir. İPHONE cihazlar için geçerlidir. Apk Değildir. Oyunda dövüşüp kazandıkça para kazanıyorsunuz ve güçleniyorsunuz. Hile JB olmadan çalışır sıkıntı yok.

Injustice: Gods Among Us İOS HACK için
Hile Özellikleri:
+99999999 Enerji
+999999 Kredi

apk
apkfull

Injustice: Gods Among Us İOS hilesinin aşamaları..
* Dosyayı indirin
* Oyunu Sil ve Yeniden Yükle (Oyunu Hiç Yüklememiş birinde deneyin hesabınız yanmasın!)
* Game Center uygulamasını kapalı tutun
* İndirdiğiniz .bin uzantılı dosyayı [Oyun Klasöründen/INJUSTICE/Documents] bu konuma bırakın. Eski belgelerle değiştirmek isterse izin verin.
***** OLAY BU KADAR *****

Injustice: Gods Among Us İOS [SINIRSIZ PARA+ENERJİ] Hilesi
Hızlı Apk Dosyası

9 Yorum

  • Admin ben daha once hile yaptigim ve dogru duzgun arastirma yaadigim icin hesabim yandi online oynayamiyorum simdi burda yazildigi gibi yaparsam oyunu komple silip tekrar yukleyip hileyi kurar ve yeni bir hesap acarsam duzelirmi online oynayabilirmiyim?

      • Patron hesabim suan zaten kullanilmiyor. Oonline battle a ne zaman girsen ihlal ettiginiz icin hesabinizi devre disi biraktik diyor. Ayni oyun icin 10 tane hesap actim hepsine el koydu kabul etmedi, ya oyunu en basa aliyor sifirliyor yada hesaba el koyuyor bu yuzden hesap diye bisey kalmadi :) simdi durum boyle benim bu oyunu online oynamak icin tam olarak neyapmam lazim patron yardimci olursan cok makbule gecer.

  • indirdim ama nasıl yapacağım bunu anlatabilirmisiniz bi program yada başka bişey kullanacakmıyız

Sorunu Sor