Android Oyun

Injustice: Gods Among Us Apk Mod 2.17 – PARA HİLELİ

Injustice: Gods Among Us Apk Mod v2.17 – PARA HİLELİ Oyunu özellikle çocuklar tarafından sürekli oynanan bir dövüş oyunudur. 4 işlemci için ayrı ayrı sürümler yüklenmiştir. Oyun için OBB dosyası otomatik olarak kurulur. Siz sadece oyunu kurup Wifi yi açık tutun. Oyunda dövüşüp kazandıkça para kazanıyorsunuz ve güçleniyorsunuz. Oyun hileli sürümdür. Injustice: Gods Among Us altın hile severler için MALİ linki eklenmiştir indirebilirsiniz. Android sistemlerde vazgeçilmez oyunlardan birisidir diyebilirim. Ayrıca google markette çok fazla bir yorum oyundur. Yanlızca adreno link eklenmiştir bilginiz olsun. Yıllardır android oyun piyasalarını sallayan bu oyun için herkesin istediği ortak konulardan birisi de türkçe dil desteğidir. Ancak henüz hala eklenmedi. Oyunu anlatmaya gelecek olursak kendi ekibinizi kurun ve kötü adamlara karşı savaşın. Kazandığınız her epik savaşın ardından diğer bir yenisi sizleri bekliyor. “Warner Bros. International Enterprises” şirketi tarafından geliştirilip sunulan injustice gods among us ultimate edition oyunu şuan yavaş yavaş 2018 güncellemelerine doğru yola çıkıyor. Son gelen güncellemeler ile birlikte çeşitli hata düzeltmeleri ve optimizasyon işlemleri yapıldı. Grafik özellikleri yönünden çok iyi olan bir oyunla karşı karşıyasınız. Superman, Batman, Wonder Woman, Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Kıyamet gibi film kahramanlarının hepsi bu oyunda. Oyun Uygulama içi satın alma teklifi sunuyor. O nedenle yükleme yaparken neleri yaptığınıza dikkat edin.

Injustice: Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us
Injustice: Gods Among Us

bilgi
Ayrıca Injustice: Gods Among Us 2.17 Apk Mod limitsiz para hilesi olduğu için kısa yoldan herkesi yenmenizi sağlar. Oyundaki karektereler güncellenmiştir ayrıca hile aktiftir. İster OBB dosyasını indirirsiniz ister indirmezsiniz sorun değil. Android +4.0 ve üzeri sistemleri destekleyen bir oyundur. Oyunun Hile özelliği Sınırsız para hilesidir. Ayrıca oyun dili ingilizcedir. OBB dosyası istek üzerine verilecektir.

Kurulum İçin cihazınızın modeline uygun olan yazılımı indirip kurmanız yeterlidir. Ayrıca hile aktiftir.

Öncelikle APK yükleyin. Daha sonra rar’lardan çıkardığınız ‘com.wb.goog.injustice’ dosyasını sdcard/Android/obb klasörüne atınız.

linkler
Injustice: Gods Among Us Sınırsız Para Hilesi 2.17 Apk Mod Money
Apk mod Dosya Linki

+
Injustice: Gods Among Us Sınırsız Para Hilesi 2.17 Apk Mod Money
Apk mod Dosya Linki

Rar Şifresi:
www.fullksk.com

75 Yorum

Sorunu Sor