IObit Driver Booster PRO 1.2.0.477 Multilingual

IObit

IObit Driver Booster PRO 1.2.0.477 Multilingual
IObit Sürücü Boosterkolay reklam en etkili sürücü güncelleme aracı, hızlı bir şekilde, daha sonra out-of – güncel sürücüleri, indirme için Windows sisteminizi tarar yükler ve bir tıklama ile onları değiştirir. Bu yazılım çatışmalar, donanım arızaları bilgisayarınızı korur ve güncel olmayan sürücüler nedeniyle sistem kilitlenme sorunlarını çözer. Program otomatik donanım belirlemek ve daha sonra donanım her parça yüklü en son aygıt sürücüsünü sahip olmasını sağlamak için arayacaktır.

Herhangi bir sürücü sorunları farenizin birkaç tıklama ile sabit olabilir. Tüm eski sürücüler sadece. Tarayın tıklayarak tespit edilebilir. düğmesini ve ardından sadece tıklamanız gerekiyor. Tüm güncelleyin. Bu eski sürücüleri yenilemek için düğmesine basın. Diğer sürücü güncelleme araçları ile karşılaştırıldığında, IObit Sürücü Booster yanı sıra oyun için PC’nizin performansını artırabilirsiniz .

IObit Sürücü Booster basit ve kullanımı kolay arayüzü öne çıkmaktadır. ? Orada s yapmanız gereken karar çalışırken etrafında arama yok : sadeceprogram başlatmak , hemen bilgisayarınızı tarar ve ayrıntılı bir rapor sadece bir kaç saniye sonra görüntülenir .

Özellikler :
– Otomatik Eski Sürücüler Belirlemek
– Maksimum Donanım Performans için tek tıklama ile güncelleyin
– Top Oyun Deneyimi İhtisas Sürücü Tweaking
– Hızlı, Güvenli ve Kolay Kullanım
– PC’nizin performansını artırır

Uploaded:
http://ul.to/8j1mzf86

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE