Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final

fullsk

Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final
Güçlü bir Virüs yazılımıdır..
Kaspersky Endpoint Security bilinen ve bilinmeyen tehditlere , ağ ve phishing saldırıları ve diğer istenmeyen bilgilerden uç noktalar (bilgisayarlar , dizüstü bilgisayarlar ) için kapsamlı bir koruma sağlar .

Windows için Kaspersky Endpoint Security 10 bilgisayar veyerel alan ağı Windows çalıştıran dizüstü modern düzeyli koruma iş istasyonu .

Her türlü tehdide karşı kapsamlı koruma başlatma kontrolü ve aktivite programları , harici cihazların kontrolü,internet ve malware koruması kaynaklara web erişimi kontrol , çevrimiçi ve ağ tehditleri içeren bir çok düzeyli sistemi sağladı.

Her tehdit türü kontrollü ve Kaspersky Endpoint Security ayrı bir bileşen tarafından işlenir . Bileşenleri açık ve kapalı bağımsız ve optimum koruma sağlayan , operasyonun çeşitli parametrelerini ayarlamak olabilir .

Kuruluşunuzun ağında Kaspersky Security Centerkorunmasında merkezi yönetim aracı uzaktan , iş istasyonlarında bir antivirüs çözümü yüklemek , korumadurumunu izlemek , yazılım güncellemeleri ve anti – virüs veritabanını yönetmekağ üzerindekibilgisayarlar içingüvenlik ayarlarını yapılandırmak için izin verir olaylara tepki .

Kaspersky Endpoint Security Şifreleme
Kaspersky Endpoint Security tamamen yerel bir sürücü ve çıkarılabilir depolama medya üzerinde saklanan dosyaları , çıkarılabilir medya ve sabit diskleri şifrelemek için izin verir . Veri şifreleme yetkisiz kullanıcılar ve programlar tarafından bir dizüstü bilgisayar , çıkarılabilir medya ya da sabit disk veya veri erişim hırsızlığı kaybı durumunda bilgilerin kazara serbestriskini azaltır .
Kaspersky Endpoint Security veri korumaaşağıdaki alanları sağlar :
Yerel diskinizde dosyaları şifrelemek .
Çıkarılabilir medya verileri şifrelemek .
Şifrelenmiş dosyaları programlarına erişim üzerinde kontrol. Herhangi bir program için, şifrelenmiş dosyalara erişimi reddetmeyi , şifrelenmiş dosyalara bir kural erişimi tanımlamak veya sadece şifreli olarak şifrelenmiş dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.
Şifreli arşiv oluşturma . Sen şifreli arşivler oluşturmak ve bir şifre ile bu dosyalara erişimi koruyabilirsiniz . Şifrelenmiş dosyalarıniçeriğine erişim sadece arşivleri korumuşşifreyi girdikten sonra ulaşılabilir. Bu tür dosyalar güvenliağ üzerinden veya çıkarılabilir medya üzerinde iletilebilir .

Sürümünde 10.2.1.23 Yeni ( MR1 )
Şifreleme sabit diskler :
Klavye düzenleri desteklenen doğrulama ajanılistesi .
Sabit diskleri şifrelemekbaşlamadan öncekimlik denetimi ajanı ile açılış disketi kontrol eklendi otomatik uyumluluk.
Kurtarma programları FDE Kurtarma Aracışifreli cihazla ilgili tanı bilgilerini edinmek içinyeteneği eklendi .
Kimlik ajan başarılı bir kimlik doğrulamasından sonraişletim sistemineotomatik oturum açmaişlevselliği iyileştirmeler .
Dosya şifreleme FLE ve sabit diskler FİE’nin Geliştirilmiş performans .
Fonksiyonel kontrol programı aktivite korunmasını artırmak amacıyla temel koruma Çekirdek dahil edilmiştir.
Kaspersky Güvenlik Merkezi’ni kullanarak bir etkinleştirme kodunu kullanarak c programı aktive olduğunda yükü en aza indirmek , hem de ek bir anahtar ileprogramınaktivasyon içinetkinleştirme sunucusuna erişirken gecikme eklendi .
Programın diğer bileşenlerin işlevselliğine iyileştirmeler.
Işletim sistemleri Microsoft Windows 8.1 ve Microsoft Windows Server 2012 R2 için destek eklendi .

Download Turbobit:
http://turbobit.net/y8qs8uav4kyb.html

Download Uploaded:
http://uploaded.net/file/wmbt1u2v/kes10win_10.2.1.23e.rar

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE