Norton 360 2014 21.1.0.18 Full Program

fullksk

Norton 360 2014 21.1.0.18 Full Program
Norton 360 PC’nizi ve tüm online faaliyetleri korumak için en hızlı ve en hafif all – in – one bir çözüm . Otomatik ve kullanımı kolay , PC performansını etkilemedenarka planda sessizce Norton 360 çalışır ? Ve sizin açınızdan gerekli hemen hemen hiçbir eylem ile . Kapsamlı bir güvenlik , ısınma , ve yedekleme çözümü , virüslere karşı ödüllü koruma sağlar , spyware, hacker , botnet , ve daha fazlası.

Norton 360 phishing ve istismarlara karşı korumak için kesmek ya da virüs bulaşmış web siteleri algılar . Eğer güvenle alışveriş ve sörf böylece kimlik koruması ve anti – dolandırıcılık teknolojileri arama sonuçlarında güvensiz web siteleri ve şüpheli satıcıları tespit .

Geliştirilmiş Akıllı Startup Manager performansını en üst düzeyde çalışan bilgisayarınızda tutmak için öneriler sağlarken Norton 360 , bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak yardımcı olmak için PC ayarlama – up otomatikleştirir . Yedekleme ve geri yükleme yetenekleri yeri doldurulamaz fotoğrafları , film, müzik , ve kaybı diğer önemli dosyalarınızı korumak . Kolayca Symantec hiçbir ekstra ücret ödemeden sağlanır ? Çevrimiçi depolama hizmeti , onları kurtarmak içinimkanı olacaktır .

Norton 360son yükseltme üstün performans , geliştirilmiş koruma ve daha kolay ve daha hızlı yedekleme sunuyor . Yeni malware algılama geliştirir ve uzak geleneksel imza ve davranış tabanlı algılama ötesinde gelişmeler Quorum kod adlı yeni bir güvenlik modeli içeriyor .

Norton 360 aynı zamanda , yeni ve bilinmeyen tehditleri durdurmak için geliştirilmiş bir Norton Safe Web , çok etkili yeni antispam motoru ve yeni SONAR 2 teknolojisini sunuyor . Dosyaları yedekleme ve geri yükleme Norton 360 daha kolay ve daha verimli . Yeni anahtar kelime arama yetenekleri , kullanıcıların hızlı bir şekilde geri yüklemek istediğinizdosyaları bulmak izin yaparken yedekleme dosyaları için yeni web tabanlı erişim , herhangi bir yerde dosya indirmelerine , her zaman olanak tanır .

Norton 360 içerir:

Otomatik yedekleme ve güvenli, emniyetli ve en yüksek hızda çalışmasını tutmak için PC ayarlama ile ödüllü hız, performans ve koruma teknolojileri .
Zahmetsiz kullanmak vearka planda sessizce çalışır için .
Güvenli Web Tarayıcı Facebook Duvar ve Haber sağ Norton Denetim Merkezi’nden kötü linkleri ve diğer tehditlere karşı Yem denetler .
Exclusive Norton Insight Teknoloji olursa olsun, hangi tarayıcı , anında mesajlaşma veya dosya paylaşım programı kullanmak indir tehlikelere karşı sizi korur ( Desteklenen programlar şunlardır : Internet Explorer, Firefox , AOL , Chrome, Safari , Opera , QQ , MSN Messenger , MSN Explorer , Yahoo ( IM ) , MSN , Outlook , Windows Mail , Thunderbird , Limewire , Bittorrent , FileZilla ) .
PC’ler zor ile enfekte olunca Norton Kurtarma Araçları kaldırmak için yardımcı olabilir ? Scareware ? programlar ya da öylesine derindenPC özel araçları bunları kaldırmak için gerekli olan ? işletim sistemi gömülü tehdit bulaşmış olsun .

Ek özellik entegrasyonu içerir :

, Tarama ve alışveriş ararken Norton SafeWeb güvende kalmanızı sağlar .
Ebeveyn Denetimleri Yönetimi çevrimiçi tehlikelerden onları güvende tutmak yardımcı olmak için çocukları son online aktivite izler.
Norton Koruma Haritası Dünya Bölgenizde bloke edilmiş siber tehditler konusunda sizi bilgilendirir .

Özellikler :

PC’nizi , çevrimiçi etkinliklerinizi ve kimliğinizi 7/24 korur :
Virüsler , casus yazılımlar, solucanlar , phishing , bilgisayar korsanları, ve bir tam , tam otomatik çözüm daha karşı ödül kazanmış koruma sunar .

Sanayi Sağlar – Sizi yavaşlatmadan güvenliği lider :
Çalışır , hızlı ve rakip programlardan daha az bellek kullanır, böylece kazandı ? T güvenlik için performanstan ödün . ? Performans Challenge almak ve kendiniz görün .

Botnet’leri :
Otomatik olarak PC’nizin kontrolünü ele geçirmesini ve özel bilgilerinize erişmesini korsanları engellemek için botnet’leri algılar .

Online alışveriş güvenli hale getirir :
Hiçbir endişe duymadan alışveriş yapabilmeniz için sizi güvensiz web sitelerine ve şüpheli satıcılara karşı uyarır .

Eğer banka satın yaparken veya çevrimiçi tarama kimliğinizi korur :
Gerçek siteleri doğrular ve sizi korumak için sahte siteleri belirler ” phishing”.

Web sitelerinde güvenli , tek tıklatmayla oturum açma olanağı :
Eğer tek bir tıklama ile sitelerde oturum böylece otomatik olarak giriş ve şifreleri saklar . Bloklar kaydediciler ve bilgilerinizi çalmak diğer programlar tuş .

Tarayıcınızı saldırılara karşı korur :
Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımları yüklemek için web tarayıcınızdaki güvenlik açıklarını kullanmalarını önler cybercriminals .

Dakika virüs korumasını sağlar :
Otomatik olarak yeni virüs tanımlarını her 5 ila 15 dakika boyunca denetler vearka planda onları indirir . Performanstan ödün vermeden sürekli koruma olsun.

Kaybından önemli dosyalarınızı korur :
PC’niz boştayken yedekleri kazandı böylece dosyaları otomatik olarak yedekler ? T sizi yavaşlatır ya da bir şekilde olsun . ( Daha fazla alan satın alınabilir ) güvenli çevrimiçi depolama 2 GB içerir .

PC önyükleme süresini hızlandırır :
PC’nizi daha hızlı yukarı ve çalışan almak için gereksiz başlangıç ​​programlarını kapatır .

Davetsiz misafirlerden kablosuz ağınızı Savundu :
Bant genişliği çalmak ve dosyaları yetkisiz kullanıcıların erişmesini önler . Güvenli olmayan bir kablosuz ağa bağlandığınızda sizi uyarır .

Yeniymiş gibi PC çalışmasına yardımcı olur :
, Gereksiz dosyaları siler, sabit sürücünüzü birleştirir , genel sorunları düzeltir ve en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için PC’nizi ayarlar .
İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi ÇevirmeniGlobal Pazar Fırsatları Aracı
Anında çeviriyi kapatGoogle Çeviri HakkındaMobilGizlilikYardımGeri bildirim gönder

Norton 360 2014 21.1.0.18 Full Program
Dosya Linki

Norton 360 2014 21.1.0.18 Full Program
Alternatif Dosya Linki

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE