True Skate Apk Mod Herşey Açık 1.4.36 Para Hilesi

True Skate Apk Mod Herşey Açık v1.4.36 Para Hilesi

android telefonlar için akrobasi hareketleri yapabileceğiniz bir kaykay oyunudur. Telefonunuz da kolaylıkla oynayabilir ve güzel hareketler yaptıkça puanlar kazanıp daha sonra yeni kaykaylar alıp bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz. Gerçekçi dokunuş özellikleri de mevcuttur. Sokak liginin şampiyonu sen ol. Arkadaşlarınla kaykay oynayıp bu liglerin şampiyonu sen ol. Yanlız oyun dili türkçe değildir. Normal şartlarda google play market sitesinde yer alan True Skate apk hilesiz oyunu 7,99 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Ancak web sitemizde tamamen full, hileli ve ücretsizdir. Gerçekçi bir dokunuş ile otantik kaykay deneyimi sunmak için geliştirilen fizik tabanlı bir mobil oyundur. Oyunda kaykayı itmek için zemin üzerinde parmağınızı sürtün. Kaykay yapmak için bir çok ideal android kaykay pisti oyun içinde pist alanı olarak vardır. Replay özelliği ile tekrar görüntüleme özelliği olan bir oyundur. true skate mod apk ile Ağır çekim, Geri Sar yapabilirsin. Oyunda ilerledikçe tüm görevleri açın ve ilerleyin. Sınırsız yavaş hareket, Sınırsız tahta görüntü rengi ve deseni, Sınırsız tekerlek rengi, tüm listelerin kilidini açın, kaykay paketlerini açın.

True Skate android mod hile hileli olduğu için android telefonunuzdan ayarlar bölümünden bilinmeyen kaynaklar bölümünü onaylayıp lütfen o şekilde kuruluma başlayınız. Her geçen bölüm daha da zor bir hal alan muhteşem bir mobil ejderha eğitmen oyunu siz kullanıcılarını bekliyor. Sosyal bağlantı özellikleri ile muhteşem vuruşlarını facebook üzerinden arkadaşların ile paylaş oyun içinde böylelikle daha fazla puan kazan. “True Axis” şirketi tarafından geliştirilen True Skate Apk hileli Reklam içeriyor, Uygulama içi satın alma teklifi sunuyor. Bu oyun tüm mobil telefonlar ile uyumlu.

True Skate androidTrue Skate apk hileTrue Skate mod apk

bilgi
Android kaykay spor oyunudur.
Android Lollipop kitkat marshallow sürümlerinde oynayabilirsiniz.
Android destekleme sürümü: +2.3

Oyun Adı: True Skate APK
Kategori: Android Oyun
Oyun Türü: Spor
Yayın Tarihi: 23.03.2016
Dil: Rusça, İngilizce
Boyut: 23 Mb
Geliştirici: True Axis
Dosya Türü: .apk
Google Play Puanı: 4.4
Oyun içinde bir öğenin fiyatı 11,99 – 999,99 TL arasında değişiyor.
Kurulum sırasında telefonun durumunu ve kimliğini okuma işlemi sağlar.
Android savaş oyunudur.
True Skate oyununu indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun eşyaları gerçek para karşılığında satın alınabilir. Eğer bu özellikleri kullanmak istemezseniz lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatın. Oyun yapımcılarının Hizmet Koşulları uyarınca android hile oyunu sadece yaşı 8 ve daha büyük olan ya da özel ebeveyn onayı almış kişiler tarafından indirilebilir ve oynanabilir.

linkler

True Skate Apk Mod Herşey Açık 1.3.26 Para Hilesi
App Dosya Linki

+
True Skate Apk Mod Herşey Açık 1.3.26 Para Hilesi
App Dosya Linki

==============================

True Skate Apk Mod Herşey Açık Para Hilesi Yeni
App Dosya Linki

Rar Şifresi:
www.fullksk.com

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE