Filmler Full Programlar

Windows 7 Professional Sp1 (32/64 Bit) Yandex Link

Windows 7 sürümünün kararlı güncel sürümünü içerir.

Windows 7 Professional Sp1 (32/64 Bit) Yandex Link olarak indirebilirsiniz. Çift sürüm içerir hangisini indirmek isterseniz artık. Sistemler dvd’ye at kullan şeklinde ISO formatında ve türkçedir. Her hangi bir ekstra kurulum gerektirmez.

*Sistem sanal makinada,laptop ve masaüstü cihazlarda test edilmiş ve herhangi bir soruna rastlanmamıştır.
*C++ Microsoft Visual Tüm versiyonları (2005,2008,2010,2012)yüklü ve güncel gelir.Uygulamalar ve oyunlar için olmazsa olmaz sistem yapıtaşlarıdır.Sisteme entegre halde güncel bir şekilde gelir.
*.NET Framework 4.5.1 Bir çok programın altyapısını oluşturan bir bileşendir.Günümüzden sistemin olmazsa olmaz yapıtaşıdır.Güvenlik ve kararlılık güncellemeli hali sisteme gömülü olarak gelmektedir.Sisteme gömüldüğünden dolayı program ekle/kaldır’da görünmez.
*Bilgisayarınızın görüntü performansını arttırmak için gerekli olan DirectX yazılımının son versiyonudur.Eski sürümler dahil bütün .dll dosyaları entegre edilmiş ve güncellenmiştir.Günümüzün vazgeçilmezi olan DirectX’siz oyun oynamak pek mümkün değil.
*İnternet Explorer’in en stabil 11. sürümü güvenlilik ve kararlılık güncellemeli haliyle hizmetinizde.HTML motoru ve diğer birçok geliştirilmiş yetileriyle daha güçlü!
*Tamamen kişisel sistemini hazırlamanız için hazırlanan sistemde herhangi bir reklam veya bozulmuş bir tek bileşen bulamazsınız.Güncel,hızlı ve sade sistemin tadını çıkarın!
*Yapılan performans ayarları sayesinde genelde kullanıcıların güncelleme sonrası sistemin yavaşlamasından dair şikayetleri artık son buluyor.Yapılan kararlılık ayarları sizi memnun edecek ve en güzel yanı ise bu ayarlar yapılırken sistem bileşenlerinin korunmasıdır.Güle güle kullanın!

Windows 7 Sp1 Aio Tüm Sürümler 13in1 Türkçe Güncel İndir
Dosya İNDİRME Linki

Windows 7 Professional Sp1 (32/64 Bit) Yandex Link
Dosya Linki x32
Dosya Linki x64

17 Yorum

Sorunu Sor