Windows 7 Professional Sp1 (32/64 Bit) Yandex Link

Windows 7 sürümünün kararlı güncel sürümünü içerir.

Windows 7 Professional Sp1 (32/64 Bit) Yandex Link olarak indirebilirsiniz. Çift sürüm içerir hangisini indirmek isterseniz artık. Sistemler dvd’ye at kullan şeklinde ISO formatında ve türkçedir. Her hangi bir ekstra kurulum gerektirmez.

*Sistem sanal makinada,laptop ve masaüstü cihazlarda test edilmiş ve herhangi bir soruna rastlanmamıştır.
*C++ Microsoft Visual Tüm versiyonları (2005,2008,2010,2012)yüklü ve güncel gelir.Uygulamalar ve oyunlar için olmazsa olmaz sistem yapıtaşlarıdır.Sisteme entegre halde güncel bir şekilde gelir.
*.NET Framework 4.5.1 Bir çok programın altyapısını oluşturan bir bileşendir.Günümüzden sistemin olmazsa olmaz yapıtaşıdır.Güvenlik ve kararlılık güncellemeli hali sisteme gömülü olarak gelmektedir.Sisteme gömüldüğünden dolayı program ekle/kaldır’da görünmez.
*Bilgisayarınızın görüntü performansını arttırmak için gerekli olan DirectX yazılımının son versiyonudur.Eski sürümler dahil bütün .dll dosyaları entegre edilmiş ve güncellenmiştir.Günümüzün vazgeçilmezi olan DirectX’siz oyun oynamak pek mümkün değil.
*İnternet Explorer’in en stabil 11. sürümü güvenlilik ve kararlılık güncellemeli haliyle hizmetinizde.HTML motoru ve diğer birçok geliştirilmiş yetileriyle daha güçlü!
*Tamamen kişisel sistemini hazırlamanız için hazırlanan sistemde herhangi bir reklam veya bozulmuş bir tek bileşen bulamazsınız.Güncel,hızlı ve sade sistemin tadını çıkarın!
*Yapılan performans ayarları sayesinde genelde kullanıcıların güncelleme sonrası sistemin yavaşlamasından dair şikayetleri artık son buluyor.Yapılan kararlılık ayarları sizi memnun edecek ve en güzel yanı ise bu ayarlar yapılırken sistem bileşenlerinin korunmasıdır.Güle güle kullanın!

Windows 7 Sp1 Aio Tüm Sürümler 13in1 Türkçe Güncel İndir
Dosya İNDİRME Linki

Windows 7 Professional Sp1 (32/64 Bit) Yandex Link
Dosya Linki x32
Dosya Linki x64

Comments
 1. test1212

  İndirip deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler :)

 2. Semih

  Dostum bu windows 7 yi güncel ve kararlı olduğu için indirdim.Format atmadan önce sanal makinada bir deneyim dedim birde ne göreyim hiç bir güncelleme yapılmamış NET Framework 4.5.1 ve C++ Microsoft Visual kurulmamış sadece 2008 mevcut 64 bit olan sürümü indirdim neden böyle birşeyle karşılaştım?Lütfen ilgilenin iyi günler.

 3. Patron

  full güncellenmedi ya ayrıca senin windows 8.1 pro x64 indirdim yandexe atıcam yarın hazır inşallah

  • Semih

   Bekliyorum kardeşim saolasın

 4. Harun Demir

  Merhaba, acaba şifre nerde ? istemiyormu serial şifre ?

  • Patron

   şifre istemez istese de belirtmişimdir

 5. cabbar

  yandex ındırme llimiti asıldı diyor kardes nasıl ındırecez yardım

  • Patron

   kendine bi tane yandex disk hesabı açıcaksın kendi hesabına kayıt edip öyle indirmen gerekiyo sadece kayıt kısmı biraz yorucu ama yardımcı olurum

 6. ilkin

  rar sifrelimi?

 7. metin

  turbobit olan da aynımı güncel mi

  • Patron

   günceldi ama konu eski ya pek yeni sayılmaz

 8. serkan

  yandex indirme limiti dolmuş ilgilenen yokmu? link kırık 64bit

 9. neşat

  rar şifresi ne

  • Patron

   Belirtildi

 10. mesut

  şifre nedir acaba yazmıyor hıc bıyerde ?

 11. assss

  lütfen şifre

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE