Xara Page – Layout Designer 9.2.7.30974 Full TR

xarapage

Xara Page – Layout Designer 9.2.7.30974 Full TR
Xara Page – Layout Designer ile logo ve kartvizit tasarımı yapabilirsiniz.Kurduğunuz web siteleri için logolar oluşturabilirsiniz.Aynı zamanda şirketiniz için kartvizit oluşturabilirsiniz.Xara Page – Layout Designer 9 oldukça kolay ve kullanışlıdır.

Metin Stilleri
Metin Stilleri sadece birkaç tıklama ile belge boyunca metningörünümünü değiştirmek için güçlü bir yoldur . Uygulanan Stil ile belgede , Yazı Stili örneğin font veya renk unsuru ve tüm metni güncellemek anında profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanıza yardımcı güncellenir .

Yazım denetimi
Biz güçlü bir yazım denetleyicisi sunan check- as-you – tipi, kelime önerileri ve kullanıcı sözlüğe dahil ettik – böylece belgeleri tasarımı odaklanabilirsiniz. Yazarken bulun ve gerçek zamanlı, hızlı ve kolayca herhangi bir hataları düzeltin. Desteklenen diller İngilizce ( ABD ve İngiltere ), Almanca ( Almanya, Swizterland ve Avusturya ), İtalyanca, Hollandaca, Fransızca, Portekizce, İspanyolca, Rusça, Çekçe, Slovakça, Macarca, Lehçe ve Türkçe yer alıyor.

3D Aracı
Yüksek kaliteli 3D nesneler ile tüm belgelerinizi geliştirin. Metin çevirmek, şekiller, grafikler, ve doğal ışık yansımaları 3D aracı, etkileyici 3D nesneler içine fotoğraflar. Büyük logolar, simgeler, özel yazı ve dikkat çekmek için garantili göz catchers tasarımı için mükemmel.

Fontlar
Her belgemükemmel bir yazı var, bu yüzden onlardan çok var olamaz. Google yakın zamanda ücretsiz yazı büyük ve büyüyen bir koleksiyon sunarakyazı dünyayı sarstı. Biz hemen sayfa Düzeni font filtre seçici, önizleme vemevcut 600 + Google Fontlar koleksiyonundan seçme yazı içine koleksiyon getirmek. Google yazı ile bir belge alırsanız. Dahası sonra yazı tipleri otomatik olarak indirilip kurulacaktır.

Sezgisel Sayfa Düzeni
Page & Layout Designer böyle sürükleme gibi esnek sayfa düzeni özellikleri ile gelişmiş metin kontrolleri birleştiren ve görüntüler ve nesneler etrafında otomatik metin akışının damla düzenleme, profesyonel DTP için gereken her şeyi sunuyor. Bu sayfa tasarım çalışmaları herkes için tasarım özgürlüğü tamamlamak kadar ekler.

Uploaded:
http://ul.to/2fjumlx9

Turbobit:
http://turbobit.net/5e14bt56frsf.html

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE