Xara Photo – Graphic Designer 10.1.0.34843 Full Türkçe

xaraphoto

Xara Photo – Graphic Designer 10.1.0.34843 Full Türkçe Tasarım programıdır.
Profosyönel bir çizim yazlımıdır.Çizim işlernizde bu programı kullanabilirsiniz.
Xara Photo & Graphic Designer sadece en iyi grafik uygulama olduğunu fotoğraf ve web ve baskı için çizim tasarım ihtiyaçları için idealdir.Eğer çizim yazılımı arıyorsanız o Xara Photo – Graphic Designer, basit logolar şaşırtıcı derecede detaylı çizimler için her şey için mükemmel bir çözümdür . Fotoğrafları ile çalışıyorsanız sonra Xara Photo & Graphic Designer emelleri maç basit bir tıklama otomatik geliştirmek harika fotoğraf kompozisyonları aracılığıyla fotoğraf. Web grafikleri oluşturmak için yazılım arıyorsanız sonra Xara Photo & Graphic Designer, size akıllı düğmelerden göz alıcı Flash animasyonları için, siteniz için ihtiyaç duyacağınız tümgrafik üretmek yardımcı olabilir. Ve Xara Photo & Graphic Designer Pro ile bile tam HTML web sayfaları ve siteleri üretebilir.

Neden broşürler tamamlamak için basit düğmelerden ,Xara Galeri’de Xara sanatçıların çalışmalarınınörneklerini kontrol değil . İhtiyacınız ve ne olursa olsun beceri düzeyi ,ünlü kullanıcı dostu arayüzü ve Xara Photo & Graphic Designer hızlı işleme yaratıcı olmak için mutlak bir zevk yapmak ne olursa olsun grafik. Ve banka kırmayacak bir fiyata.

İşte “Xara Photo & Graphic Designer” bazı temel özellikleri şunlardır :
Xara Designerdünyanın en gelişmiş, en yüksek performanslı vektör render motoru vardır . Oldukça basit bu da bulunacakhızlı grafik yazılımı yapar.
Xara Designer Doğrudan Eylem Araçları böyle şeffaflık, gölgeler, eğimler veya degrade bir, interaktif, hızlı ve sezgisel bir şekilde doldurur gibi efektler oluşturmanıza olanak sağlar. Hiçbir rahatsız edici diyaloglar – sadecenesne üzerine sürükleyin!
Sürükle ve çalışmaen sezgisel bir şekilde ve büyük bir zaman tasarrufu prensibini dusurmeden dan Xara Designer yararına birçok görevler. Ayrıca fotoğraf gibi, sürükle ve dosyaların damla ithalat destekler.
Bunun yerine, hareket çizmek nesneleri döndürmek ya da yeniden boyutlandırma sırasında hatlarını sürükleyerek, Tasarımcı katı canlı nesne manipülasyon sunuyor. Sadece Designer karmaşık vektör grafik üzerinde bunu yapmak için yeterince hızlı.
Ne yaptın değiştirmek için güçlü olmak bir grafik paketi önemlidir. Xara Designer deney kolaylaştırarak, sınırsız verir.
Yakınlaştırma aracı detaylı çalışmak için mükemmel bir büyütme kadar 25.000 % verir. Ve çok süper – hızlı ve bağımsız çözünürlük bulunuyor.
Bu görüntüaynı detaylar Photoshop oluşturulmuşsa,dosya bellek ve dosya alanı megabayt yüzlerce alabilir, 2000 x 3000 inç olacaktır. Bir vektör tasarım olarak sadece 180Kbytes alır!
Xara maksimum ekran kalitesini getirmek içindünyanın ilk vektör anti-aliasing tanıttı ve hala herhangi bir çizim programında mevcut olan en hızlı, en kaliteli anti – aliasing ile bir öncüdür.

Xara Photo – Graphic Designer 10.1.0.34843 Full Türkçe
Dosya Linki

Xara Photo – Graphic Designer 10.1.0.34843 Full Türkçe
Dosya Linki

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE