Yürüyerek Para Kazandıran Mobil Uygulama (Sweatcoin)

Yürüyerek Para Kazandıran Mobil Uygulama (Sweatcoin)

şuanda mobil cihazlara olan ilgi öylesine arttı ki her geçen yeni uygulama türleri çıkarılıyor. Bunlardan bazıları var ki kullanıcılarına önerdikleri uygulamalarını kullanmasını sağlayarak para kazandırıyor. Örnek verecek olursak; Sweatcoin mobil uygulama sadece ios sistemlere yani iphone telefonlar için geliştirilen bu iphone programı telefonlarınıza kurup ardından yürüdükçe para kazanabilirsiniz. Şirket tarafından geliştirilen bu uygulama telefon sahibi yürüdükçe kripto para hediye ediyor. Sweatcoin isimli uygulama ilk zamanlar çıktığında pek tercih edilmezdi. Tabi şuanda sizlere basit bir cümle kursam inanmazsınız. Ama gerçek Sweatcoin, WhatsApp’ı geride bıraktı. O kadar çok kazanmaya başladı ki kazancı whatsapp uygulamasını geride bıraktı.

Yürüyerek Para Kazandıran Mobil Uygulama

Kısaca özetlemek gerekirse Sweatcoin her atılan günlük adım sayısını hesaplıyor ve bunu GPS verilerinizle karşılaştırıyor. Tabi GPS açık olması gerekiyor. Sonrasında ise her 1000 adım için yaklaşık olarak 95 Sweatcoin hediye veriyor.

Sweatcoin

Yaklaşık 1 Sene içerisinde gelirini %265 değerinde bir oranla arttıran uygulama şuanda 5 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmış durumda. App Store sitesinde popüler uygulamalar arasına ilerlemek için hızla büyüyen bu uygulama bakalım hedeflerine sandığımız gibi ulaşabilecek mi? Çünkü sonuçta whatsapp gibi bir dünya devini geride bıraktı. 5.7 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan uygulama için kötü durumlardan birisi de henüz ülkemizde kullanılmıyor olmasıdır. İos sistemli telefonlar kullananlar için https://itunes.apple.com/us/app/sweatcoin-sweat-for-coin/id971023427?mt=8 linkini kullanarak indirebilirler.

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE