Zafere Hücum 2013 (Türkçe Dublaj) BDRip Filmi


zaferehücum
Zafere Hücum Filmi Güzel bir Aksiyon ve Dram tarzı IMDB değeri 8.2 olan bir filmdir.Zafere Hücum 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) olarak sizlerle.
İki kez Oscar kazanmış olan Ron Howard (A Beautiful Mind, Frost/Nixon) iki kez Oscar’a aday olmuş senarist Peter Morgan’la (Frost/Nixon, The Queen) James Hunt ve Niki Lauda arasındaki acımasız rekabeti muhteşem bir şekilde anlatan Rush için bir araya geldi.
Epik aksiyon/dram filmi Rush’ta, Chris Hemsworth (The Avengers) karizmatik İngiliz James Hunt’ı, Daniel Brühl (Inglourious Basterds) ise disiplinli ve mükemmeliyetçi olan Avusturyalı Niki Lauda’yı canlandırıyor. Grand Prix yarış pistindeki çekişmeleri, bu iki sıra dışı karakter arasındaki farkı özetliyor.
Formula 1 yarışlarının ihtişamlı döneminde geçen Rush dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük rakiplerin ikisinin (yakışıklı İngiliz Hunt ve disiplinli, zeki rakibi Lauda’nın) heyecan verici gerçek hikayesini anlatıyor. Özel hayatlarına da dahil olduğumuz filmde iki yarışçının zafere ulaşmak için bir kısa yolun bulunmadığı ve asla hataların asla düzeltilemediği bir ortamda fiziksel ve psikolojik dayanıklılık sınırlarını nasıl zorladığını göreceğiz.

Zafere Hücum – Rush 2013 (Türkçe Dublaj) BDRip Filmi
— IMDB Title —
http://www.imdb.com/title/tt1979320/

Filmden Kareler:
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3
CehennemMelekleri3

Zafere Hücum 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Alternatif Film Dosyası

Zafere Hücum 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Film Dosyası

Zafere Hücum 2013 Filmi (Türkçe Dublaj) İndir
Alternatif Film Dosyası

Sor Bakalım ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE